Zavolajte nám: +421 911 174 405

Príprava na zber úrody

Milí priatelia,

pomaly nám začína dozrievať ovocie, ktoré o chvíľu budeme nachádzať aj na zemi pod stromom. Vďaka zberaču Roll-in si môžete zjednodušiť zbieranie takýchto plodov, stačí pohyb dopredu a dozadu a sú vo vnútri. Zberače ponúkame v troch veľkostiach podľa veľkosti plodov, na ktoré ho potrebujete použiť. Zberače sú vhodné aj pri našich záľubách - tenise, či golfe. Ľahko ním pozbierate loptičky a nebudete sa musieť toľko zohýnať.

 

Na výlety, či do záhrady sa vždy hodí aj dobrý nôž, preto sme do našej ponuky zaradili novú kategóriu Nože na každú príležitosť. Nájdete v nej niekoľko typov nožov, ktoré sú vhodné do prírody, na rybačku, na cesty, ale aj ako pekný darček.

    

V našom internetovom obchode nájdete tiež ochranné siete spolu s rôznymi prvkami uchytenia sietí, stĺpy do opornej konštrukcie, drôty, oporné tyčky k sadeniciam, napináky a spojky známej anglickej spoločnosti Gripple, zemné kotvy, či tubusy na podporu rastu. Veľmi užitočnou pomôckou sú aj viazacie gumičky, ktoré sa aplikujú rýchlo a jednoducho. Okrem nich máte samozrejme na výber aj mnoho iných svoriek, praciek na pripevnenie rastliniek, či stromčekov k opornej tyčke.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!


Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás