Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Nové elektrické nožnice na rez viniča

Uľahčite si strihanie viniča s novými elektr. nožnicami Nativa Small

Profesionálne elektrické nožnice na rez ťažňov viniča, či iných konárov a vetiev Nativa Small môžete mať aj Vy! Jednoduchá obsluha, bez káblov, pohodlné držanie a cena len 450 € s DPH. Je to zároveň výborný vianočný darček pre rodičov, resp. starých rodičov, ktorí doteraz používajú ručné náradie. Uľahčite im prácu!

 

Novinka z obľúbenej edície Praktické rady záhradkárom

Publikácia  Ochrana ovocných rastlín proti chorobám by isto nemala chýbať v knižnici žiadnej záhradkárskej rodiny. Je to kniha - pomocník, ktorý Vám v mnohých prípadoch pomôže určiť, aká choroba ničí vaše ovocné stromy a kríky a ich úrodu. Pomôže Vám definovať chorobu a to je prvý dôležitý krok k jej odstráneniu. Tu nájdete podrobný zoznam všetkých chorôb, ktoré autori predstavujú. Prof. Ing. Ľudovít Cagáň, CSc., a Ing. Sylvia Matušíková, PhD., patria k najväčším odborníkom v oblasti ochrany rastlín u nás na Slovensku.

 

Pomoc pri zbieraní plodov

Šikovným pomocníkom pri zbieraní orechov, či popadaného ovocia, je zberač Roll-in s drôtenou klietkou, ktorú stačí len kotúľať po zemi. Drôty sú dostatočne pružné, aby sa rozostúpili a pustili dovnútra orechy či ovocie. Potom sa opäť uzatvoria a obsah ostane vo vnútri klietky. Môžete si vybrať z troch veľkostí podľa toho, čo sa chystáte zbierať. Na svoje si prídu aj športovci :-)

 

Zberové nožnice

V našej ponuke nájdete cenovo výhodné nožnice na zber hrozna, v štandardnej dĺžke 19 cm, ale aj kratšie, s dĺžkou len 15 cm.

    

Ďalšie užitočné pomôcky do záhrady

Pokiaľ sa dá, prácu si treba uľahčiť, napríklad aj s týmito pomôckami do záhrady:

     

 

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

 

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme Vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás