Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Uľahčite si prácu aj v novom roku!

Elektrický viazač KV5

Elektrický viazač je výbornou pomôckou pri viazacích prácach vo vinohrade či sade. Pri práci Vám nezavadzajú žiadne káble, batériu vkladáte priamo do rukoväte viazača. Na výber máte 3 druhy viazacích drôtikov - papierový, plastový a fotodegradovateľný.

 

 

Pomôcky na vyväzovanie

V našej ponuke nájdete rôzne druhy svoriek, gumičky, drôtiky, bužírku či iné pomôcky na vyväzovanie.

 

Elektrické nožnice pre každého

Vyberte si z našej ponuky elektrické nožnice pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych. Nožnice veľmi uľahčujú a zrýchľujú prácu v záhrade, vinohrade či sade. Ak máte radšej ručnú prácu, aj pre Vás tu máme riešenie - ručné nožnice alebo pílky.

  

Nožnice na rez konárov

Používajte praktické pákové nožnice na rez konárov - dĺžka 60 cm, 80 cm a 100 cm.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať