Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Chráňte svoju úrodu

Nenechajte úrodu vtákom či hmyzu, chráňte ju pomocou sietí. Siete Vám vydržia niekoľko rokov, minimálna životnosť je 12 rokov.

 

Pomôcky na zber

Potrebujete obrať hrozno alebo iné ovocie? Vyberte si z našej ponuky nožnice alebo zberače.

  

 

Slovenské vinohradnícke stĺpy na sklade

Tí z Vás, ktorí čakali na vinohradnícke stĺpy z našej výroby, môžu objednávať. Slovenské stĺpy už máme skladom, radový s označením I-30 a koncový s označením E-50. V ponuke stále ostávajú aj stĺpy talianskej výroby A-40 a A-60, môžete si vybrať, ktoré Vám vyhovujú viac.

 

Dobrých rád nie je nikdy dosť

V kategórii Odborná literatúra nájdete knihy pre pestovateľov viniča, ovocných drevín, záhradkárov či vinárov. Stačí si vybrať...

 

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať