Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Osobný odber dočasne zrušený!

Osobný odber dočasne zrušený!

Vážení zákazníci, vzhľadom na situáciu so šíriacim sa koronavírusom sme pristúpili k dočasnému zrušeniu osobného odberu. Tovar si môžete naďalej objednávať, doručí Vám ho buď kuriér alebo si ho vyzdvihnete na pošte.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Bužírky, drôtiky, gumičky a iné spony na viazanie viniča

V našej ponuke nájdete rôzne druhy materiálu na viazanie, ako aj manuálne a elektrické náradie na pomoc s vyväzovaním.

   

 

Elektrické nožnice aj pre hobby pestovateľov

Nové bezkáblové nožnice Predator PV280 sú určené pre malých pestovateľov či záhradkárov, ktorí sa pri strihaní viniča či iných drevín nechcú narobiť toľko, ako pri práci s manuálnymi nožnicami. V balení sú 2 batérie, pričom s jednou môžete pracovať cca 2 - 3 hodiny.

Uľahčite si strihanie viniča s novými elektr. nožnicami Nativa Small

Profesionálne elektrické nožnice na rez ťažňov viniča, či iných konárov a vetiev Nativa Small môžete mať aj Vy! Jednoduchá obsluha, bez káblov, pohodlné držanie a cena len 450 € s DPH. Je to zároveň výborný darček pre rodičov, resp. starých rodičov, ktorí doteraz používajú ručné náradie. Uľahčite im prácu!

 

Novinka z obľúbenej edície Praktické rady záhradkárom

Publikácia  Ochrana ovocných rastlín proti chorobám by isto nemala chýbať v knižnici žiadnej záhradkárskej rodiny. Je to kniha - pomocník, ktorý Vám v mnohých prípadoch pomôže určiť, aká choroba ničí vaše ovocné stromy a kríky a ich úrodu. Pomôže Vám definovať chorobu a to je prvý dôležitý krok k jej odstráneniu. Tu nájdete podrobný zoznam všetkých chorôb, ktoré autori predstavujú. Prof. Ing. Ľudovít Cagáň, CSc., a Ing. Sylvia Matušíková, PhD., patria k najväčším odborníkom v oblasti ochrany rastlín u nás na Slovensku.

  

Ďalšie užitočné pomôcky do záhrady

Pokiaľ sa dá, prácu si treba uľahčiť, napríklad aj s týmito pomôckami do záhrady:

      

 

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

 

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme Vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás