Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Vianoce sa blížia

Elektrické nožnice pre každého

Vyberte si z našej ponuky elektrické nožnice pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych. Nožnice veľmi uľahčujú a zrýchľujú prácu v záhrade, vinohrade či sade. Ak máte radšej ručnú prácu, aj pre Vás tu máme riešenie - ručné nožnice alebo pílky.

 

Zberače jabĺk, orechov a orieškov

Uľahčite si prácu pri zbere popadaných plodov, šetrite svoj chrbát a využite šikovnú pomôcku.

 

Vozíky na lístie

V tomto období je pod stromami veľa lístia, na jeho prenesenie dobre poslúžia vozíky na kolieskach. Sú ľahké, stačí do rámu vložiť vrece, naplniť ho a pohodlne odtiahnuť, kde treba. Vozík viete využiť aj pri triedení odpadu v domácnosti na plastový či papierový odpad.

    

Nožnice na rez konárov

Používajte praktické pákové nožnice na rez konárov - dĺžka 60 cm, 80 cm a 100 cm.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať