Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

NOVINKA - sadenice viniča na objednávku!

Vážení pestovatelia,

v našej ponuke nájdete už aj živý materiál - sadenice viniča. Zatiaľ sú len na objednávku a minimálny odber je 25 ks z jednej odrody (potom vždy násobky 25-ky). Sú určené na jarnú výsadbu 2018. Okrem štandardných muštových odrôd si môžete vybrať stále populárnejšie rezistentné alebo "PIWI" odrody, ktoré sú odolnejšie voči peronospóre či múčnatke a niektoré odolávajú zimným mrazom až do teploty -24 °C. Jednotlivé odrody nájdete v kategórii Sadenice viniča.

Ak ste ešte nepozbierali všetky plody a mnohé z nich sú už na zemi, pomôžte si jednoduchým zberačom Roll-in, ktorý ponúkame v troch veľkostiach podľa veľkosti zbieraného ovocia. Zberače sú vhodné aj pri tenise, či golfe, pretože s nimi pozbierate loptičky a nebudete sa musieť toľko zohýnať.

 

Na výlety, či do záhrady sa vždy hodí aj dobrý nôž, preto sme do našej ponuky zaradili novú kategóriu Nože na každú príležitosť. Nájdete v nej niekoľko typov nožov, ktoré sú vhodné do prírody, na rybačku, na cesty, ale aj ako pekný darček.

    

V našom internetovom obchode nájdete tiež ochranné siete spolu s rôznymi prvkami uchytenia sietí, stĺpy do opornej konštrukcie, drôty, oporné tyčky k sadeniciam, napináky a spojky známej anglickej spoločnosti Gripple, zemné kotvy, či tubusy na podporu rastu. Veľmi užitočnou pomôckou sú aj viazacie gumičky, ktoré sa aplikujú rýchlo a jednoducho. Okrem nich máte samozrejme na výber aj mnoho iných svoriek, praciek na pripevnenie rastliniek, či stromčekov k opornej tyčke.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!


Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás