Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Chráňte svoju úrodu

Siete proti vtákom a krupobitiu

Chcete mať zdravé ovocie či zeleninu? Okrem Vašich pestovateľských schopností Vám určite pomôžu siete, ktoré ochránia úrodu pred náletmi vtákov či nepriaznivému počasiu (najmä krupobitiu).

 

Podporte rast viniča

Vysádzate nový vinič? Pomôžte mu rásť pomocou ochranných tubusov, prípadne ich chráňte pred obžieraním zvieratami ochrannými sieťkami.

 

Pomôcky na vyväzovanie

V našej ponuke nájdete rôzne druhy svoriek, gumičky, drôtiky, bužírku či iné pomôcky na vyväzovanie.

 

Elektrické nožnice pre každého

Vyberte si z našej ponuky elektrické nožnice pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych. Nožnice veľmi uľahčujú a zrýchľujú prácu v záhrade, vinohrade či sade. Ak máte radšej ručnú prácu, aj pre Vás tu máme riešenie - ručné nožnice alebo pílky.

  

Nožnice na rez konárov

Používajte praktické pákové nožnice na rez konárov - dĺžka 60 cm, 80 cm a 100 cm.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať