Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Sezóna je v plnom prúde

Milí pestovatelia,

tohtoročná sezóna sa už poriadne rozbehla, mnohí už máte zasiate a vysadené. Niektoré rastliny potrebujú oporu, na čo sú vhodné oporné tyčky. Novinkou v našom e-shope sú mierne zvlnené oceľové tyčky, ktoré sú vyrobené z kvalitného materiálu s ochranou proti korózii. Nielenže sú dostatočne pevné, ale aj estetické. Ponúkame ich v troch veľkostiach - s dĺžkou 1200 mm, 1300 mm a 1500 mm.

V našej ponuke tiež nájdete klasické bužírky, ale aj plastové svorky, či praktické gumičky. Všetky pomôcky k viazaniu nájdete v kategórii Viazací materiál.

Ak si zakladáte malý vinohrad alebo potrebujete opornú konštrukciu do záhradky, čo i len 1 rad, môžete si u nás vybrať vhodné stĺpy, kotvy, napináky, držiaky. Základné komponenty konštrukcie (ako pomôcku na začiatok) nájdete v časti Poradňa.

Ponúkame Vám aj nástroj na zbieranie - šikovný Roll-in v troch veľkostiach, s ktorým bez väčšej fyzickej námahy pozbierate, čo treba.

Pri zbere ovocia z vysokých stromov je výbornou pomôckou aj jednoduchý plátenný zberač, ktorý stačí nasadiť na tyč s dĺžkou, akú potrebujete a môžete zbierať. Hodí sa napr. predlžovacia tyč, ktorá Vám slúži pri maľovaní alebo násada z iného náradia.

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme Vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás