Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Pripravení na prácu vo vinohrade!

Vážení zákazníci,

kto pestuje vinič, dobre vie, že ani v tomto období sa nenudí. Pomaly si treba pripraviť pomôcky na vyväzovanie a každý si môže vybrať, čo mu vyhovuje. Preto v našej ponuke nájdete klasické bužírky, drôtiky v papieri, ale aj plastové svorky, či praktické gumičky. Všetky pomôcky k viazaniu nájdete v kategórii Viazací materiál.

 

Ak ste ešte nestihli urobiť zimný rez a chcete si uľahčiť prácu, odporúčame vám elektrické nožnice Electra za bezkonkurenčnú cenu 799,20 € s DPH.

 

V našej ponuke nájdete už aj živý materiál - sadenice viniča. Zatiaľ sú len na objednávku a minimálny odber je 25 ks z jednej odrody (potom vždy násobky 25-ky). Sú určené na jarnú výsadbu 2018. Okrem štandardných muštových odrôd si môžete vybrať stále populárnejšie rezistentné alebo "PIWI" odrody, ktoré sú odolnejšie voči peronospóre či múčnatke a niektoré odolávajú zimným mrazom až do teploty -24 °C. Jednotlivé odrody nájdete v kategórii Sadenice viniča.

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Ak máte záujem navštíviť nás osobne v Kvetoslavove, prosíme vás, aby ste sa dopredu ohlásili.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!


Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás