Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Slovenské vinohradnícke stĺpy na sklade

Tí z Vás, ktorí čakali na vinohradnícke stĺpy z našej výroby, si môžu začať objednávať. Slovenské stĺpy už máme skladom, radový s označením I-30 a koncový s označením E-50. V ponuke stále ostávajú aj stĺpy talianskej výroby A-40 a A-60, môžete si vybrať, ktoré Vám vyhovujú viac.

 

Na ochranu pred zvieratami

Vieme, že zvieratá si radi pochutnávajú na mladých výhonkoch. Môžete im v tom zabrániť použitím ochranných sieťok proti obžeru. V našej ponuke nájdete 60 cm vysoké sieťky v tvare rukávu (stačí ich nasunúť na rastlinu) alebo si môžete odstrihnúť potrebnú výšku podľa potreby zo 100 m dlhej rolky sieťky.

Úroda už začína dozrievať, nenechajte ju vtákom či hmyzu. Chráňte úrodu pomocou sietí. Siete Vám vydržia niekoľko rokov, minimálna životnosť je 12 rokov.

 

Novinka - reťazová píla na batérie

Prichádza pomocník na prerezávanie konárov - elektrická píla na batérie. Kde nestačia nožnice, nastupuje píla. Vyskúšajte novú pílu KVS2000 a uľahčite si prácu.

 

Dobrých rád nie je nikdy dosť

V kategórii Odborná literatúra nájdete knihy pre pestovateľov viniča, ovocných drevín, záhradkárov či vinárov. Stačí si vybrať...

 

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

 

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás