Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Vyberte si zo širokej ponuky produktov pre sad či vinohrad!

Nech vinič dobre rastie...

Na podporu rastu viničových sadeníc a ich ochranu existuje výborná pomôcka - tubusy od anglického výrobcu. Momentálne v našej ponuke nájdete dva typy, ekonomický tubus Ecovine s výškou 50 cm a štandardný tubus s výškou 60 cm. Bližšie informácie nájdete v príslušnej podkategórii Tubusy na vinič.

    

 

Na postreky

Uľahčite si prácu s aplikáciou tekutých hnojív či inými postrekmi. Využite 16 litrový elektrický postrekovač s lítiovou batériou, ktorý si jednoducho dáte na chrbát. Postrekovač je ľahký, prázdny váži len 3,7 kg.

Elektrické nožnice aj pre hobby pestovateľov

Nové bezkáblové nožnice Predator PV280 sú určené pre malých pestovateľov či záhradkárov, ktorí sa pri strihaní viniča či iných drevín nechcú narobiť toľko, ako pri práci s manuálnymi nožnicami. V balení sú 2 batérie, pričom s jednou môžete pracovať cca 2 - 3 hodiny.

Elektrické nožnice aj pre profesionálov

Profesionálne elektrické nožnice na rez ťažňov viniča, či iných konárov a vetiev si môžete vybrať na našej stránke v kategórii Elektrické náradie na vinič. V ponuke máme praktické bezkáblové, ale aj káblové elektrické nožnice.

 

 

Ďalšie užitočné pomôcky do záhrady

Pokiaľ sa dá, prácu si treba uľahčiť, napríklad aj s týmito pomôckami do záhrady:

      

 

Jednotlivé kategórie a výrobky postupne dopĺňame, aby ste v našej ponuke našli všetko, čo potrebujete. Nenašli ste, čo ste hľadali? Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 911 174 405 alebo e-mailom na adrese marketing@polynova.sk, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Budeme sa snažiť vyhovieť Vašim požiadavkám.

Zároveň by sme Vás radi informovali, že objednaný tovar si už nebude možné vyzdvihnúť osobne u nás v Kvetoslavove. Naďalej však tovar posielame kuriérskymi službami a prostredníctvom Slovenskej pošty.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Tím spoločnosti POLYNOVA

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás