Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Zrušenie objednávky

Zrušenie objednávky zo strany zákazníka

1. Objednávku môžete zrušiť/stornovať bez udania dôvodu v prípade, že vám neprišiel e-mail o potvrdení objednávky a kúpna zmluva ešte nenadobudla platnosť. Môžete tak urobiť prostredníctvom internetovej stránky (po prihlásení sa na svoje konto) alebo e-mailom na adresu marketing@polynova.sk. Po overení splnenia podmienok zrušenia objednávky vám potvrdíme storno objednávky e-mailom alebo telefonicky s následným potvrdením na vami zadanú e-mailovú adresu. V prípade, že ste už uhradili sumu za objednaný tovar, zašleme vám peniaze späť na váš bankový účet.

2. Objednávku môžete zrušiť aj v prípade, že vám prišiel e-mail o potvrdení objednávky, kúpna zmluva nadobudla platnosť, ale tovar ešte nebol faktúrovaný alebo expedovaný. Informáciu o vyexpedovaní tovaru dostávate prostredníctvom e-mailu, môžete ju získať aj telefonicky na čísle 0911 174 405, na tomto telefónnom čísle tiež získate informáciu o fakturácii tovaru. Storno objednávky môžete urobiť prostredníctvom internetovej stránky (po prihlásení sa na svoje konto) alebo e-mailom na adresu marketing@polynova.sk. Po overení splnenia podmienok zrušenia objednávky vám potvrdíme storno objednávky e-mailom alebo telefonicky s následným potvrdením na vami zadanú e-mailovú adresu. Ak ste už uhradili sumu za objednaný tovar, zašleme vám peniaze späť na váš bankový účet.

3. Objednávku máte právo jednostranne stornovať tiež v prípade, ak nie sme schopní dodať vám objednaný tovar v dodacej lehote uvedenej pri potvrdení objednávky, prípadne v predĺženej dodacej lehote po vzájomnej dohode. Ak ste už uhradili sumu za objednaný tovar, zašleme vám peniaze späť na váš bankový účet.

Zrušenie objednávky zo strany predávajúceho

1. Naša spoločnosť má právo zrušiť vašu objednávku v prípade, keď nie je možné zabezpečiť objednaný tovar (dodávateľ stiahol tovar z predaja, tovar vypredal atď.). V tomto prípade vám bez zbytočného odkladu vrátime peniaze, ak ste už uhradili sumu za objednaný tovar. Môžeme vám tiež ponúknuť náhradný tovar alebo iné riešenie, ak s tým budete súhlasiť.

2. Naša spoločnosť má právo zrušiť objednávku aj v prípade, ak sa s vami nemôžeme skontaktovať, napr. kvôli nesprávne uvedeným kontaktným údajom, nedostupnosti a pod.

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať