Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

O spoločnosti Polynova

Nech sa páči, zoznámte sa s našou spoločnosťou POLYNOVA, ktorá si Vás dovoľuje osloviť profesionálnymi produktmi pre použitie vo Vašich vinohradoch, záhradách či ovocných sadoch.

Kto sme

Sme rodinná firma s viac ako 20-ročnou tradíciou, ktorá sa dlhodobo špecializuje na oblasť vinohradníctva a ovocinárstva. Našou silnou stránkou sú dlhoročné skúsenosti z oblasti projektovania, individuálny prístup k zákazníkovi, navrhnutie parametrov presne podľa jeho špecifických potrieb a v neposlednom rade poradenstvo a kvalitné materiálové zabezpečenie. Zároveň nám nie je ľahostajná spoločnosť okolo nás, preto prispievame tým, ktorí nemajú toľko šťastia a zdravia. Dôkazom je získanie Pečate Spoločensky zodpovedný podnik za rok 2014. Za ekonomické výsledky roku 2015 bola našej spoločnosti udelená aj Pečať bonity, čo odráža naše dobré hospodárenie a platobnú schopnosť. Minulý rok sme sa zaradili medzi stabilné podniky s dlhšou ako 20-ročnou tradíciou, ktoré spĺňajú náročné hodnotiace kritériá. Zároveň patríme do exkluzívnej skupiny spoločností s najvyššou kredibilitou AAA podľa štatistického prediktívneho modelu Bisnode, čo potvrdzuje splnenie najprísnejších kritérií ekonomického hodnotenia. Patríme medzi solventné firmy podľa hodnotenia Dun & Bradstreet. Potvrdenia/certifikáty si môžete pozrieť nižšie.

Čo ponúkame

Výberom našich produktov získate profesionálne riešenia v oblasti budovania oporných systémov pre Vaše vinohrady, sady a záhrady. V súčasnej dobe patria vinohradnícke stĺpiky POLYTEC, ktorých vývoj a výrobu zabezpečujeme, k absolútnej špičke na trhu.

Získaním zastúpenia na špecializované drôty Crapal od luxemburskej oceliarne Arcelor Mittal a zastúpenia na doplnky od renomovanej anglickej firmy Gripple, sa stala naša spoločnosť POLYNOVA lídrom v technologickej a kvalitatívnej úrovni oporných konštrukcií pre vinohrady a ovocné sady.

Naša firma sa zároveň zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskej, komunálnej a lesníckej techniky, ako sú traktory, zariadenia do sadov a vinohradov, poľná technika, drviče, štiepkovače a ďalšie. Spoločnosť POLYNOVA je autorizovaným a výhradným importérom traktorov značky Lamborghini pre Slovenskú republiku.

Čo je naším cieľom

Naším hlavným cieľom je pomôcť zvyšovať produkciu našich zákazníkov a zjednodušiť im prácu vďaka kvalitným a overeným produktom, ktoré ponúkame. Pri zakladaní nových vinohradov a sadov prispievame k zjednodušeniu náročnosti výstavby, ako aj znižovaniu investičných nákladov a následnej minimalizácii údržby počas ich životnosti.

Prostredníctvom internetového obchodu chceme teraz ponúknuť profesionálne produkty aj menším pestovateľom a záhradkárom, aby im práca v záhrade či vinohrade išla od ruky a tešili sa z väčších úspechov.

Máme radi šport

Okrem práce nachádzame relax v športe a snažíme sa ho podporiť aj finančne. Prispievame napríklad druholigovému hokejovému klubu, ktorý hráva na štadióne v Hamuliakove.

Podporujeme moto-šport a sme hrdí, že medzi sebou máme úspešných slovenských reprezentantov Ing. Juraja Knezoviča, ktorý spolu s bratom Ing. Petrom Knezovičom jazdili motokros, či supermoto. V posledných rokoch prepadol Juraj cestným motocyklom, kde tiež dokazuje svoje skvelé schopnosti. Zoznam jeho úspechov by bol veľmi dlhý. Ak Vás zaujíma viac, rozhovor s ním si môžete prečítať tu: http://www.moto-cup.sk/m-sr-sp-aa/juraj-knezovic-motocyklovy-multiinstrumentalista/

V rokoch 2017 a 2018 sa zúčastnil aj 8-hodinových pretekov na Slovakia Ringu, ktoré sú súčasťou majstrovstiev sveta Endurance. Rok 2019 a 2020 ukončil ako majster Slovenska v kategórii Superbike, bližšie informácie: https://www.bikeracing.cz/moto-magazin/road-racing/majstrovstva-slovenskej-republiky/knezovic-slovenskym-superbikovym-kralem-a34569/

V šľapajach svojho otca pokračuje syn Michal, ktorý rok 2019 ukončil naozaj úspešne. Bližšie informácie si môžete prečítať tu: http://www.samorincan.sk/samorincan-michal-knezovic-ziskal-titul-vicemajstra-slovenska/

  

 

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať