Zavolajte nám: +421 911 174 405
Kategórie produktov

Platba

Pri objednávaní tovaru si môžete vybrať spôsob platby, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Jednotlivé možnosti sú viazané na spôsob dopravy, ktorý ste si zvolili, resp. si zvolíte.

Platba pri doručení tovaru (dobierka)

Pri zvolení tejto možnosti zaplatíte za tovar pracovníkovi prepravnej/kuriérskej spoločnosti, resp. poštovému kuriérovi pri doručení zásielky na adresu alebo pracovníčke Slovenskej pošty pri preberaní zásielky na pošte.

Ak vám tovar doručí prepravná spoločnosť DPD SK, SDS alebo Geis, máte možnosť vybrať si, či platbu uskutočníte v hotovosti alebo prostredníctvom platobnej karty. Pri platbe kartou sú akceptované platobné karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Platbu kartou neponúka Slovenská pošta a prepravné spoločnosti UPS a SDS, v tom prípade je možná len platba v hotovosti.

Služba „dobierka“ je spoplatnená sumou od 0,84 € do 1,50 € s DPH v závislosti od prepravnej spoločnosti a miesta doručenia.

Platba online po potvrdení objednávky

V tomto prípade zaplatíte za tovar online hneď po potvrdení svojej objednávky, keď budete automaticky presmerovaný na stránky platobnej brány TrustPay pre uskutočnenie platby. Tento spôsob platby je rýchly a bezpečný, nakoľko sa samotná transakcia uskutočňuje priamo na stránkach platobnej inštitúcie TrustPay. Naša spoločnosť nemá prístup k informáciám o vašich prihlasovacích údajoch alebo zostatku na vašom účte. TrustPay nám poskytuje len informáciu o úspešnosti, resp. neúspešnosti platby, vaše meno a prípadne číslo účtu, aby naša spoločnosť mohla platbu identifikovať a v prípade potreby vrátiť.

Platba kartou online po potvrdení objednávky

Za tovar zaplatíte online hneď po potvrdení svojej objednávky, keď budete automaticky presmerovaný na stránky platobnej brány TrustPay pre uskutočnenie platby. Tento spôsob platby patrí medzi najrozšírenejšie a najobľúbenejšie spôsoby platby za tovar nakupovaný cez internet. Akceptované sú platobné karty VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Union Pay China.

Platba prevodom na účet

Pri zvolení tejto možnosti zaplatíte za tovar klasickým prevodom peňazí zo svojho účtu na náš účet. Pri výbere tohto spôsobu platby vám v e-maile s potvrdením objednávky uvedieme všetky potrebné údaje na uskutočnenie platby a správne priradenie platby k objednávke. Je potrebné, aby suma bola pripísaná na náš účet do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky, inak máme právo objednávku považovať za zrušenú.

Platba priamym vkladom hotovosti na účet

V tomto prípade zaplatíte za tovar vkladom hotovosti na náš účet. Pri výbere tohto spôsobu platby vám v e-maile s potvrdením objednávky uvedieme všetky potrebné údaje na uskutočnenie platby a správne priradenie platby k objednávke. Je potrebné, aby suma bola pripísaná na náš účet do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky, inak máme právo objednávku považovať za zrušenú.

Platobné údaje spoločnosti POLYNOVA, spol. s r. o.

Účet spoločnosti POLYNOVA, spol. s r. o., je vedený v ČSOB.

IBAN: SK48 7500 0000 0040 0121 4068

BIC: CEKOSKBX

Zasielanie noviniek ok
Nájdete nás

Táto stránka pre správne fungovanie využíva súbory cookies.

odmietnuť prijať